Rejestracja do Klubu Delimill. Elitarne członkostwo zapewnia specjalną opiekę nad Państwa pupilem przez specjalistów weterynarii i żywienia, doradztwo i konsultacje, indywidualne warunki dostawy, cen i płatności.

    Adres zamieszkania

    Informacje dotyczące zwierzęcia

    Zbieranie i przetwarzanie danych osobowych następuje w oparciu o postanowienia Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), dalej „RODO”. Przeczytaj naszą Politykę prywatności

    Podanie danych jest całkowicie dobrowolne, jest jednak konieczne dla możliwości otrzymania Karty Stałego Klienta. Państwa dane są przetwarzane tylko i wyłącznie w celu realizacji usług i nie są przekazywane podmiotom współpracującym z Apport Zootechnika Tomasz Maciej Szywała z siedzibą w Wieliczce ul. Osiedlowa 35; 30-020 Wieliczka. Po rejestracji, w każdej chwili przysługuje prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania lub usunięcia.